Тілесні практики ONLINE з Таїсією Василюк

Тілесні практики online з Таїсією Василюк

Тілесні практики ONLINE з Таїсією Василюк — це ті самі улюблені тілесні практики. Тільки онлайн. Заняття методом тілесно-орієнтованої психотерапії. Раз на місяць проходять в онлайн форматі.

  За допомогою тілесних практик ви зможете:
 • розпізнати м'язові зажими в тілі;
 • навчитися розслаблятися та відчувати власний ритм життя;
 • розв’язати проблеми з психологічним та фізичним здоров'ям;
 • позбавитись болю в тілі;
 • подолати психосоматичні прояви;
 • зрозуміти, як звільнити великі запаси енергії, використовувати їх у житті;
 • розвинути у своєму тілі легкість і свободу рухів;
 • навчитись відчувати у більше яскравих емоцій.

Практики складаються із чотирьох блоків: вступна частина (до 10 хв), розминка, основна практика, зворотний зв’язок (до 10 хв). Тема основної практики варіюється, відповідно до теми заняття. Дізнатися її ви можете в телеграм каналі.

Практики ONLINE проводяться за допомогою програми Google meet таким чином, щоб тренер бачив та чув учасників, а також міг коментувати виконання вправ та завдань. Програмою можна користуватися просто з вашого браузера або за допомогою додатків для iOS та android.

Тривалість заняття — 1 година.

  Для участі у практиках онлайн вам знадобиться:
 • Ноутбук, мобільний телефон або планшет з фронтальною камерою
 • Стабільний доступ до мережі інтернет
 • Навушники з мікрофоном (бажано)
 • Каримат, плед або ковдра

Тренер тілесних практик — Таїсія Василюк.

Участь у занятті проходить за попереднім записом та попередньою оплатою. Після реєстрації та оплати ви отримаєте посилання.

Вартість одного заняття — 500 ₴
Для власників клубних карток — 400 ₴
🇺🇦 Частину коштів ми передаємо на підтримку ЗСУ!

Дізнатися про найближче заняття можна в нашому телеграм каналі.

Про тілесно-орієнтовану психотерапію

Тілесні практики беруть свій початок у давнину — спрямовані на досягнення та підтримання здоров'я, вони існували в таких напрямках, як бойові мистецтва, цілительство, шаманізм, танець, сексуальні відносини, релігійні та побутові ритуали.

Офіційна медицина визнає взаємозв'язок душевного стану людини, її психічного та фізичного здоров'я. Тіло людини є матеріальним відображенням усіх пережитих ним емоційних станів. Пригнічуючи бажання та емоції, людина "ховає" їх у тілі, створюючи тим самим блоки та зажими на шляху руху життєвої енергії. Таким чином, у тілі "записані" всі пережиті людиною емоційні напруження та психологічні травми.

Як можна розблокувати енергію та усунути блоки та психологічні зажими? Сучасна психологія сприймає тіло, душу та дух як єдине ціле. Впливаючи на тіло методами тілесно-орієнтованої терапії можна домогтися відновлення душевної рівноваги, повернути людину до гармонії з собою та навколишнім світом.

Основна цінність тілесно орієнтованих технік зумовлена їх наочністю та об'єктивністю. Тіло — те, що можна відчути, до чого можна торкнутися і притиснутися, воно відразу дає зрозуміти — добре йому чи погано. Тіло може зіщулитись, стати жорстким і напруженим, може розслабитися, стати м'яким і пластичним. Воно ніколи не обманює людину у своїх реакціях.

До технік тілесної терапії, зазвичай, відносять: рухові, тактильні та тактильно-комунікативні, масажні, дихальні, танцювально-рухові, експресивні, театральні, звуко-вібраційні, медитативні і т.і.