Тілесні практики з Таїсією Василюк

Тілесні практики з Таїсією Василюк

Тілесні практики з Таїсією Василюк — заняття методом тілесно-орієнтованої психотерапії. Щотижня проходять у середній групі (10-20 учасників) на базі Клубу психологів України.

    За допомогою тілесних практик ви зможете:
  • розпізнати м'язові зажими в тілі;
  • навчитися розслаблятися та відчувати власний ритм життя;
  • розв’язати проблеми з психологічним та фізичним здоров'ям;
  • позбавитись болю в тілі;
  • подолати психосоматичні прояви;
  • зрозуміти, як звільнити великі запаси енергії, використовувати їх у житті;
  • розвинути у своєму тілі легкість і свободу рухів;
  • навчитись відчувати у більше яскравих емоцій.

Практики складаються із чотирьох блоків: знайомство, розминка, основна практика, зворотний зв’язок. Тема основної практики варіюється, відповідно до теми заняття.

Тривалість одного заняття — 2 години.

Ми забезпечимо вас всім необхідним: каримати, пов’язки, інше приладдя, вода. Вам треба лише прибути вчасно (за 10 хвилин до початку), бути зручно вдягненими (спортивний одяг), взяти з собою друзів та гарний настрій.

Тренер тілесних практик — Таїсія Василюк.

Вартість для однієї людини — 500 грн.
Вартість для власників клубних карток — 400 грн.
Вартість для пари — 800 грн.

Записуватись заздалегідь не потрібно. Просто приходьте ;)

Дізнатися про найближче заняття можна в нашій групі в телеграм.

Про тілесно-орієнтовану психотерапію

Тілесні практики беруть свій початок у давнину — спрямовані на досягнення та підтримання здоров'я, вони існували в таких напрямках, як бойові мистецтва, цілительство, шаманізм, танець, сексуальні відносини, релігійні та побутові ритуали.

Офіційна медицина визнає взаємозв'язок душевного стану людини, її психічного та фізичного здоров'я. Тіло людини є матеріальним відображенням усіх пережитих ним емоційних станів. Пригнічуючи бажання та емоції, людина "ховає" їх у тілі, створюючи тим самим блоки та зажими на шляху руху життєвої енергії. Таким чином, у тілі "записані" всі пережиті людиною емоційні напруження та психологічні травми.

Як можна розблокувати енергію та усунути блоки та психологічні зажими? Сучасна психологія сприймає тіло, душу та дух як єдине ціле. Впливаючи на тіло методами тілесно-орієнтованої терапії можна домогтися відновлення душевної рівноваги, повернути людину до гармонії з собою та навколишнім світом.

Основна цінність тілесно орієнтованих технік зумовлена їх наочністю та об'єктивністю. Тіло — те, що можна відчути, до чого можна торкнутися і притиснутися, воно відразу дає зрозуміти — добре йому чи погано. Тіло може зіщулитись, стати жорстким і напруженим, може розслабитися, стати м'яким і пластичним. Воно ніколи не обманює людину у своїх реакціях.

До технік тілесної терапії, зазвичай, відносять: рухові, тактильні та тактильно-комунікативні, масажні, дихальні, танцювально-рухові, експресивні, театральні, звуко-вібраційні, медитативні і т.і.